Ponúkam Vám meranie wellness prístrojom Zyto Balance scannerom, ktorý Vám presne odmerá momentálny stav Vášho fyzického a emočného tela. Navrhne riešenie ako sa dostať do rovnováhy a odporúči Vám vhodnú terapiu a esenciálny olej, prípadne výživové doplnky, ktoré Vás podporia pri zlepšení Vášho zdravotného stavu. 

Od odbobia výskytu koronavírusu je softwér tohto prístroja doplnený o možnosť merania stavu Vašej imunity a riešenia podpory imunity.

Čo je vlastne ZYTO BALANCE scanner?

ZYTO Balance je presný a dynamický wellness skríningový Softvér. Poskytuje ľahko zrozumiteľné správy o biologicky aktívnych biomarkerových údajoch, ktoré vám pomáhajú pri rozhodovaní o starostlivosti zdravia.

Zyto Balance predstavuje najnovší technologický pokrok v prístupoch k prírodnému zdraviu. Poskytuje detailné informácie o orgánoch a orgánových systémoch, o stresových faktoroch a emóciach. Vieme, že všetky orgány spolupracujú navzájom. Preto je dôležité hodnotenie nielen orgánov ako samostatnej jednotky, ale aj ako celostného systému. 

Prístroj meria nastavené biomarkery na základe galvanickej odozvy kože.

Ak máte teda problém s imunitou, spánkom, trávením, zápalmi v tele, rôznymi  bolesťami, výkyvmi emócií a neviete prísť na to, čo je toho pôvod, cítite sa nie vo svojej koži, túžite po zmene kvality života, tento prístroj Vám napovie kde hľadať, čo zmeniť, ako a čím svoje telo podporiť. 

Meranie a analýza reportov trvá podľa obtiažnosti stavu. Na meranie je potrebné sa objednať telefonicky 0907407519

V prípade, že by ste mali záujem o takýto prístroj na doma alebo iné použitie, môžete ma tiež kontaktovať.

Odborné aroma poradenstvo

Poradíme ako pracovať na svojom zdraví a imunite, aké esenciálne oleje sú pre vás vhodné a ako si vyrobiť vlastný krém alebo parfém.

100% esenciálne oleje

Obsahujú viac ako 100 organických a prírodných zložiek. Neboli testované na zvieratách, neobsahujú žiadne umelé látky a sú vegan free.

Kvalitné aroma difúzery

Difúzery rozptyľujú do vzduchu esenciálne oleje, ktoré pôsobia antisepticky a antibakteriálne. V našej ponuke nájdete len kvalitné aroma difúzery z dieľne certifikovanej francúzskej spoločnosti Zen'Arôme.

95% tovaru skladom

Takmer všetok tovar v našej ponuke máme skladom. Voňavý balíček vám tak vieme doručiť v najkratšej možnej dobe.