Esenciálne oleje terapeutickej triedy

Esenciálne oleje sa používajú už tisíce rokov, okrem iného na kozmetické účely, na podporu zdravia, ale aj pre ich vlastnosti ako duchovne a citovo pozdvihujúce. Spoločnosť Young Living bola vždy v popredí, čo sa týka prinášania tejto starodávne tradície moderným užívateľom, a predstavuje miliónom ľudí absolútnu pohodu mysle i tela, o ktorej možno nikdy ani nesnívali.

Najčistejšie esenciálne oleje, extrahované parnou destiláciou, ale aj citrusy - lisovaním za studena, sú oveľa silnejšie ako rastliny samotné. Kedykoľvek držíte fľaštičku týchto silných esenciálnych olejov, máte v rukách čistý výťažok z prírody.

Pri výrobe esenciálnych olejov spoločnosť Young Living prijíma prísnu normu týkajúcu sa kontroly kvality, ktorá pomôže zabezpečiť, aby ich produkty spĺňali prísne špecifikácie. Proces Seed to Seal je ich súbor noriem, ktorý pomáha zaistiť, aby ste sa s každým čistým esenciálnym olejom a produktom Young Living, ktorý vaša rodina používa, tešili a boli spokojní s jeho účinkom a kvalitou

zdroj: https://www.youngliving.com/cs_CZ

Odborné aroma poradenstvo

Poradíme ako pracovať na svojom zdraví a imunite, aké esenciálne oleje sú pre vás vhodné a ako si vyrobiť vlastný krém alebo parfém.

100% esenciálne oleje

Obsahujú viac ako 100 organických a prírodných zložiek. Neboli testované na zvieratách, neobsahujú žiadne umelé látky a sú vegan free.

Kvalitné aroma difúzery

Difúzery rozptyľujú do vzduchu esenciálne oleje, ktoré pôsobia antisepticky a antibakteriálne. V našej ponuke nájdete len kvalitné aroma difúzery z dieľne certifikovanej francúzskej spoločnosti Zen'Arôme.

95% tovaru skladom

Takmer všetok tovar v našej ponuke máme skladom. Voňavý balíček vám tak vieme doručiť v najkratšej možnej dobe.