Odborné aroma poradenstvo

Neviete, ktorý difúzer je vhodný pre vaše priestory? Ktoré esenciálne oleje najlepšie podporia vašu imunitu a zdravie? Chceli by ste vyrábať domáce parfémy alebo krémy a neviete ako na to? Ponúkame poradenstvo v oblasti aromaterapie, miešame účinné masážne oleje a parfémy, dokážeme zmerať imunitu vášho tela prostredníctvom prístroja Zyto a poradiť vám, ako sa dostať do rovnováhy. Kontaktujte nás alebo nás navštívte osobne v obchodíku Aromalove, Zlatá ulička, Lučenec.

Najčistejšie esenciálne oleje

Naše esencialne oleje sú extrahované parnou destiláciou alebo lisované za studena. Vďaka tomu sú oveľa silnejšie, než samotné rastliny, z ktorých sa získavajú. Obsahujú viac ako 100 organických a prírodných zložiek. Neboli testované na zvieratách, neobsahujú žiadne umelé látky a sú vegan free. Kedykoľvek držíte fľaštičku týchto silných esenciálnych olejov, máte v rukách čistý výťažok z prírody.

95% produktov skladom

Takmer všetky produkty, ktoré nájdete v našej ponuke, máme skladom. Voňavý balíček vám tak vieme doručiť v najkratšej možnej dobe. Neviete si vybrať? Navštívte náš obchodík v Lučenci a radi Vám s výberom poradíme.

Odborné aroma poradenstvo

Poradíme ako pracovať na svojom zdraví a imunite, aké esenciálne oleje sú pre vás vhodné a ako si vyrobiť vlastný krém alebo parfém.

100% esenciálne oleje

Obsahujú viac ako 100 organických a prírodných zložiek. Neboli testované na zvieratách, neobsahujú žiadne umelé látky a sú vegan free.

Kvalitné aroma difúzery

Difúzery rozptyľujú do vzduchu esenciálne oleje, ktoré pôsobia antisepticky a antibakteriálne. V našej ponuke nájdete len kvalitné aroma difúzery z dieľne certifikovanej francúzskej spoločnosti Zen'Arôme.

95% tovaru skladom

Takmer všetok tovar v našej ponuke máme skladom. Voňavý balíček vám tak vieme doručiť v najkratšej možnej dobe.