Ultrazvukový difuzér vyparuje do vzduchu vodu spolu s pridaným esenciálnym olejom prostredníctvom ultrazvukových vibrácií.

Čiže voda v difuzéry sa nezohrieva. Difúzovanie prebieha za studena a to pomocou spomínaných vibrácií alebo zvukových vĺn, ktoré svojou frekvenciou rozrušia vodu a spôsobia oddelovanie vodných častíc.

Takto oddelené častice sa stanú ľahšími ako vzduch a to práve vytvára paru, ktorá vychádza z difuzéra po jeho zapnutí. Na zmenené vodné častice sa pribalí pridaný esenciálny olej a spolu, v podobe parného obláčika krásne dezinfikujú, zvlhčujú a harmonizujú prostredie. Veľkou zásadou je, aby sa pri difúzovaní používali 100% čisté oleje terapeutickej triedy. Nechceme predsa dýchať syntetiku, nie? :)

VÝHODY ultrazvukových difuzérov

  • vyparujú vodu s esenciálnym olejom, čiže aj zvlhčujú prostredie
  • sú menej hlučné
  • vhodné do menších priestorov
  • niektoré s napajaním rovno k PC, čiže difúzujete aj na cestách

NEVÝHODY ultrazvukových difuzérov

  • nedostatočné do veľkých miestností nad 60m2
Ponúkame Vám tieto kvalitné ultrazvukové difuzéry od francúzskeho výrobcu Zen'Arôme: 

Odborné aroma poradenstvo

Poradíme ako pracovať na svojom zdraví a imunite, aké esenciálne oleje sú pre vás vhodné a ako si vyrobiť vlastný krém alebo parfém.

100% esenciálne oleje

Obsahujú viac ako 100 organických a prírodných zložiek. Neboli testované na zvieratách, neobsahujú žiadne umelé látky a sú vegan free.

Kvalitné aroma difúzery

Difúzery rozptyľujú do vzduchu esenciálne oleje, ktoré pôsobia antisepticky a antibakteriálne. V našej ponuke nájdete len kvalitné aroma difúzery z dieľne certifikovanej francúzskej spoločnosti Zen'Arôme.

95% tovaru skladom

Takmer všetok tovar v našej ponuke máme skladom. Voňavý balíček vám tak vieme doručiť v najkratšej možnej dobe.