Young Living


Young Living

Jednoduchý, štýlový difuzérik do auta značky Young Living. Dostupný v ružovo-zlatej farbe. viac

Výrobca: Young Living Kód produktu: A00017

22,50 € s DPH
ks

Jednoduchý, štýlový difuzérik do auta značky Young Living. Dostupný v ružovo-zlatej farbe.

Do difuzériku sa vkladajú vatové podložky, na ktoré sa nakvapká esenciálny olej. Difúzerik zasuniete do vetrania vo vašom aute.

Tipy: použite zmes Stress Away™ behom dopravnej špičky, olej Orange ráno a olej Peppermint behom riadenia vozidla v noci. Majte Vaše obľúbené esenciálne oleje vo vašej taške, nakapkajte niekoľko kvapiek na vatovú podložku a za chvíľu budete na ceste s vašou obľúbenou vôňou.

Tento produkt je len na objednavku. Ak mate o neho zaujem, urobte si u nas objednavku a my Vam ho nasledne objedname u dodavatela. Doba objednavky je cca 2-3 týždne.

Parametre

Materiál Oceľ (INOX)

Diskusia

Odborné aroma poradenstvo

Poradíme ako pracovať na svojom zdraví a imunite, aké esenciálne oleje sú pre vás vhodné a ako si vyrobiť vlastný krém alebo parfém.

100% esenciálne oleje

Obsahujú viac ako 100 organických a prírodných zložiek. Neboli testované na zvieratách, neobsahujú žiadne umelé látky a sú vegan free.

Kvalitné aroma difúzery

Difúzery rozptyľujú do vzduchu esenciálne oleje, ktoré pôsobia antisepticky a antibakteriálne. V našej ponuke nájdete len kvalitné aroma difúzery z dieľne certifikovanej francúzskej spoločnosti Zen'Arôme.

95% tovaru skladom

Takmer všetok tovar v našej ponuke máme skladom. Voňavý balíček vám tak vieme doručiť v najkratšej možnej dobe.