Sovička


Young Living

Krásny, roztomilý difúzerik nielen do detskej izbičky. Dodajte akejkoľvek hernej miestnosti, spálničky energiu pomocou tohto úplne nového multifunkčného difuzéra. viac

Výrobca: Young Living Kód produktu: A00023

80 € s DPH
ks

Krásny, roztomilý difúzerik nielen do detskej izbičky.

Dodajte akejkoľvek hernej miestnosti, spálničky energiu pomocou tohto úplne nového multifunkčného difuzéra.

Okrem difuzovania esenciálnych olejov funguje ako aj zvlhčovač vzduchu, nočné svetlo alebo prístroj na biely šum v jednom! Sovička sa ľahko používa a ponúka mnohopočetné rozptyľovanie od nízkeho po vysoké, 10 rôznych možností LED osvetlenie a 5 možností bieleho šumu. Aj keď sa vaše dieťa v noci zavrtí, difuzér bude u nich ako tichá pripomienka vašich bozkov a objatia na dobrú noc.

Navyše môžete u dieťaťa vypestovať vlastný zvyk používania esenciálnych olejov nap. aj pomocou jemného a všestranne využitelného Levanduľového oleja.

Lavender esenialny olej je súčasťou balenia. Objem 5ml.

Difúzer je na objednavku. Dodanie 2-3 týždne.

Parametre

Druh produktu Imunita, zdravie, Inhalátor
Difúzna plocha 60 m2
Materiál Polypropylén

Diskusia

Odborné aroma poradenstvo

Poradíme ako pracovať na svojom zdraví a imunite, aké esenciálne oleje sú pre vás vhodné a ako si vyrobiť vlastný krém alebo parfém.

100% esenciálne oleje

Obsahujú viac ako 100 organických a prírodných zložiek. Neboli testované na zvieratách, neobsahujú žiadne umelé látky a sú vegan free.

Kvalitné aroma difúzery

Difúzery rozptyľujú do vzduchu esenciálne oleje, ktoré pôsobia antisepticky a antibakteriálne. V našej ponuke nájdete len kvalitné aroma difúzery z dieľne certifikovanej francúzskej spoločnosti Zen'Arôme.

95% tovaru skladom

Takmer všetok tovar v našej ponuke máme skladom. Voňavý balíček vám tak vieme doručiť v najkratšej možnej dobe.