Prémiova sada s difúzerom Aria

556 bodov do vernostného systému Aromaterapeutické poradenstvo ZADARMO

Young Living

Výrobca: Young Living Kód produktu: A00024

278,39 € s DPH
ks

Sada obsahuje špičkový difúzer ARIA:

  • Ultrazvukový difuzér Aria od spoločnosti Young Living je jedinečný a štýlový prístroj, ktorý umožňuje využívať výhody esenciálnych olejov doma aj na pracovisku. Systém kombinuje najmodernejšiu technológiu difuzéra s radom užitočných funkcií. Je na diaľkové ovládanie, má integrovaný zvukový modul a osvetlenie LED v niekoľkých farbách. Vstavané reproduktory umožňujú pripojiť vlastný prehrávač a užiť si hudbu podľa vlastného výberu. Cena samotného difúzera je 253 EUR.
  • 12 ks esenciálnych olejov 5ml : Lemon, Levader, Pepermint, Kadidlo, Copaiba, Thieves, Di-gize, Panaway, RC, Purification, Stress Away, Orange
  • AromaGlide Roller - roll on gulička, ktorú si možte upevniť na svoju fľaštičku esenciálneho oleja a takto si spraviť roll-on parfém
  • 2x vzorka energetického zdravého nápoja z kustovnice čínskej NingXia Red
  • Katalóg produktov
  • 10ks malých 2ml fľaštičiek na vzorky olejov
  • Vzorky základných esenciálnych olejov
  • 10ks vlastných vizitiek

!!! SADU JE MOZNE SI ZAKÚPIŤ LEN PROSTREDNÍCTVOM BEZPLATNEJ REGISTRACIE TU:

https://www.youngliving.com/vo/#/signup/new-start?sponsorid=3116400&enrollerid=3116400&isocountrycode=SK&culture=cs-CZ&type=member

pri vyplnani registracie zakliknite políčko ČLEN, vypľnte formulár, vyberte si požadovanú výhodnu sadu. Cena sady neobsahuje cenu poštovného. Po registrácii v Young Living sa stávate členom YL a môžte kupovať olejčeky kedykoľvek chcete za výhodne ceny, teda za veľkoobchodné ceny, ktoré sú o 24% nižšie ako kdekoľvek inde.

Kúpou tejto sady vstupujete do luxusného a kvalitného voňavého sveta :) 

Šírte silu olejov vo svojom okolí.

Diskusia

Odborné aroma poradenstvo

Poradíme ako pracovať na svojom zdraví a imunite, aké esenciálne oleje sú pre vás vhodné a ako si vyrobiť vlastný krém alebo parfém.

100% esenciálne oleje

Obsahujú viac ako 100 organických a prírodných zložiek. Neboli testované na zvieratách, neobsahujú žiadne umelé látky a sú vegan free.

Kvalitné aroma difúzery

Difúzery rozptyľujú do vzduchu esenciálne oleje, ktoré pôsobia antisepticky a antibakteriálne. V našej ponuke nájdete len kvalitné aroma difúzery z dieľne certifikovanej francúzskej spoločnosti Zen'Arôme.

95% tovaru skladom

Takmer všetok tovar v našej ponuke máme skladom. Voňavý balíček vám tak vieme doručiť v najkratšej možnej dobe.