Éterický olej z pomaranča je ideálny pre začatie aromaterapie. Olejové žľazy v ovocných šupkách vydávajú aromatickú, ovocno-štipľavú sladkú vôňu, ktorá vám okamžite urobí dobrú náladu a radosť zo života. Má pozitívny a uvoľňujúci efekt. Pomarančovník je stálezelený citrusový strom, ktorý dorastá do výšky 10 metrov. Pomaranč sa používa na výrobu džúsov, aromatickej pomarančovej kôry a oleja zo šupiek, ktorý sa používa v parfumériách a dochucovadlách potravín.

Objem 10ml.

Tabuľka dát

Krajina pôvodu
Taliansko/Španielsko/Mexiko
Kvalita
BIO
Kvalita
Vegan
Certifikát
NATURE
Certifikát
IHTN
INCI
Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil* Org, Citral**, Limonene**, Linalool** /* produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva /** prirodzená súčasť oleja

Diskusia

Odborné aroma poradenstvo

Poradíme ako pracovať na svojom zdraví a imunite, aké esenciálne oleje sú pre vás vhodné a ako si vyrobiť vlastný krém alebo parfém.

100% esenciálne oleje

Obsahujú viac ako 100 organických a prírodných zložiek. Neboli testované na zvieratách, neobsahujú žiadne umelé látky a sú vegan free.

Kvalitné aroma difúzery

Difúzery rozptyľujú do vzduchu esenciálne oleje, ktoré pôsobia antisepticky a antibakteriálne. V našej ponuke nájdete len kvalitné aroma difúzery z dieľne certifikovanej francúzskej spoločnosti Zen'Arôme.

95% tovaru skladom

Takmer všetok tovar v našej ponuke máme skladom. Voňavý balíček vám tak vieme doručiť v najkratšej možnej dobe.