Oregano - 15ml


Young Living

Oregano sa vyznačuje ťažkou, korenistou, prenikavou vôňou, ktorá vzbudzuje pocity bezpečia. Významne podporuje imunitu a pomáha pri dýchaní.  viac

Výrobca: Young Living Kód produktu: A00031

44 € s DPH
ks

Oregano (Origanum vulgare, Origanum onites, Origanum minutiflorum, Origanum majorana) sa vyznačuje ťažkou, korenistou, prenikavou vôňou, ktorá vzbudzuje pocity bezpečia. 

Významne podporuje imunitu a pomáha pri dýchaní. 

Základné účinnou látkou oleja Oregano od Young Living je karvakrol. Oregano má približnú hodnotu antioxidačné aktivity ORAC 153 007 (TE / L). TE / L vyjadruje ekvivalentnú koncentráciu troloxu v mikromóloch na liter.

Objem 15ml

Varovanie: Uchovávejte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie. Zabráňte vniknutiu do očí a slizníc. Po aplikácií produktu nevystavujte pokožku po 12 hodin priamemu slnečnému alebo ultrafialovému žiareniu.

Skladovanie: Uchovávejte na chladnom, tmavom mieste.

Parametre

Vôňa Oregano

Diskusia

Odborné aroma poradenstvo

Poradíme ako pracovať na svojom zdraví a imunite, aké esenciálne oleje sú pre vás vhodné a ako si vyrobiť vlastný krém alebo parfém.

100% esenciálne oleje

Obsahujú viac ako 100 organických a prírodných zložiek. Neboli testované na zvieratách, neobsahujú žiadne umelé látky a sú vegan free.

Kvalitné aroma difúzery

Difúzery rozptyľujú do vzduchu esenciálne oleje, ktoré pôsobia antisepticky a antibakteriálne. V našej ponuke nájdete len kvalitné aroma difúzery z dieľne certifikovanej francúzskej spoločnosti Zen'Arôme.

95% tovaru skladom

Takmer všetok tovar v našej ponuke máme skladom. Voňavý balíček vám tak vieme doručiť v najkratšej možnej dobe.