Jazmín je popínavá rastlina s hviezdicovitými, bielymi kvetmi, ktorá pôvodne pochádza z Himalájí a Číny. Pestuje sa na slnečných a horúcich miestach. Môže dorásť až do výšky 10 metrov. Po celé tisícročia sa v Číne a Oriente extrahovali vonné látky a arómy z jazmínu, na ochutenie čajov alebo ako parfémové oleje. 

Objem 5ml.

Tabuľka dát

Kvalita
Vegan
Certifikát
NATURE
Certifikát
IHTN
INCI
Alcohol* Org, Jasminum Grandiflorum (Jasmine) Flower Extract, Benzyl Alcohol**, Eugenol**, Isoeugenol**, Benzyl Benzoate**, Linalool** /* produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva /** prirodzená súčasť oleja

Diskusia

Odborné aroma poradenstvo

Poradíme ako pracovať na svojom zdraví a imunite, aké esenciálne oleje sú pre vás vhodné a ako si vyrobiť vlastný krém alebo parfém.

100% esenciálne oleje

Obsahujú viac ako 100 organických a prírodných zložiek. Neboli testované na zvieratách, neobsahujú žiadne umelé látky a sú vegan free.

Kvalitné aroma difúzery

Difúzery rozptyľujú do vzduchu esenciálne oleje, ktoré pôsobia antisepticky a antibakteriálne. V našej ponuke nájdete len kvalitné aroma difúzery z dieľne certifikovanej francúzskej spoločnosti Zen'Arôme.

95% tovaru skladom

Takmer všetok tovar v našej ponuke máme skladom. Voňavý balíček vám tak vieme doručiť v najkratšej možnej dobe.