Grepfruit je subtropické citrusové ovocie s horkou dužinou. Grepfruitový strom je vždyzelený citrusový strom, ktorý môže dorásť až do výšky viac ako 10 metrov a pestuje sa v subtropických krajinách. V závislosti od odrody môže byť dužina svetlo žltá, ružová alebo červená. Grepfruit sa používa pri výrobe džúsov a nápojov, zatiaľ čo éterický olej sa používa v parfumérii, kozmetike a dochucovadlách. Má výnimočnú osviežujúcu a podporujúcu vôňu. Rozhýbava radosť a energiu v živote.

Objem 5ml.

Tabuľka dát

Krajina pôvodu
Argentína
Kvalita
BIO
Kvalita
Vegan
Certifikát
NATURE
Certifikát
IHTN
INCI
Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil* Org, Citral**, Limonene**, Linalool** /* produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva /** prirodzená súčasť oleja

Diskusia

Odborné aroma poradenstvo

Poradíme ako pracovať na svojom zdraví a imunite, aké esenciálne oleje sú pre vás vhodné a ako si vyrobiť vlastný krém alebo parfém.

100% esenciálne oleje

Obsahujú viac ako 100 organických a prírodných zložiek. Neboli testované na zvieratách, neobsahujú žiadne umelé látky a sú vegan free.

Kvalitné aroma difúzery

Difúzery rozptyľujú do vzduchu esenciálne oleje, ktoré pôsobia antisepticky a antibakteriálne. V našej ponuke nájdete len kvalitné aroma difúzery z dieľne certifikovanej francúzskej spoločnosti Zen'Arôme.

95% tovaru skladom

Takmer všetok tovar v našej ponuke máme skladom. Voňavý balíček vám tak vieme doručiť v najkratšej možnej dobe.