Novinka ! 
Krásna aromalampa v prírodnom štýle, ktorá je ručne robená, má teplé svetlo. Rozptýlená vôňa vás očarí a jemne prevonia váš interiér.

Calorya N°7 je vybavená stmievačom na nastavenie difúznej teploty a jasu žiarovky. Teplota je navrhnutá tak, aby aktivovala difúziu bez prehriatia olejov a zabránila tak ich poškodeniu.

Môže difuzovať éterické oleje, vonné roztoky a sojové a iné vonné vosky. Odnímateľný sklenený kryt uľahčuje čistenie, taktiež vytvára zaujímavé svetelné projekcie.

Calorya N°7 je jednoduchý difúzer na štýl klasickej aromalampy, s rozdielom že namiesto sviečky je v lampe zabudovaná žiarovka. Ide o difúzer a naladovú lampu v jednom.

POPIS:

- Priemer: 13,5 cm.
- Výška: 16 cm.
- Hmotnosť: 0,55 kg.
- Difúzna plocha: 20 m².
- Materiál: Drevo a sklo.

Diskusia

Odborné aroma poradenstvo

Poradíme ako pracovať na svojom zdraví a imunite, aké esenciálne oleje sú pre vás vhodné a ako si vyrobiť vlastný krém alebo parfém.

100% esenciálne oleje

Obsahujú viac ako 100 organických a prírodných zložiek. Neboli testované na zvieratách, neobsahujú žiadne umelé látky a sú vegan free.

Kvalitné aroma difúzery

Difúzery rozptyľujú do vzduchu esenciálne oleje, ktoré pôsobia antisepticky a antibakteriálne. V našej ponuke nájdete len kvalitné aroma difúzery z dieľne certifikovanej francúzskej spoločnosti Zen'Arôme.

95% tovaru skladom

Takmer všetok tovar v našej ponuke máme skladom. Voňavý balíček vám tak vieme doručiť v najkratšej možnej dobe.