Milujem esenciálne oleje, pre ich neskutočnu silu a čistotu. Sú zároveň nádherne voňavé a vedia robiť doslova zázraky. Pred pár rokmi som sa s nimi stretla prvý krát na jednej prednáške a nechcelo sa mi veriť, že majú v sebe ukrytú až takú silu, ktorou nám dokážu meniť životy. Napríklad, len v jednej kvapke napr. Pepermintu je ukrytých tzv. 27 šálok mätového čaju. Alebo na výrobu jedného litra levandulového olejčeka sa spotrebuje 1,5 tony kvetov. To je sila. 

Navyše pri ich výrobe sa dodržujú aj iné pravidlá ako je čisté ekologicé pestovanie bez pridania chémie, pestovanie od zasadenia semienok, múdrosť kedy rastliny pozbierať, aby mali v sebe čo najväčšiu silu a umenie správne destilovať. Toto hovorím o terapeutickej kvalite olejov firmy Young Living. Táto poctivá výroba je aj finančne náročná, preto sú aj olejčeky drahšie, no mám v ponuke aj iné cenovo dostupné a zároveň kvalitné olejčeky od menejznámych ale poctivých firiem. Určite si vyberiete. 

No a prečo ponúkam aróma difuzéry? Preto, lebo takýmto spôsobom sa esenciálne oleje dostanú čo najrýchlejšie do nošteka viacerým ľuďom, čistí sa takto vzduch, ktorý dýchame a zároveň harmonizuje prostredie. 

Aromaterapia je moj svet, v ktorom Vám viem poradiť. 

Tinka

Odborné aroma poradenstvo

Poradíme ako pracovať na svojom zdraví a imunite, aké esenciálne oleje sú pre vás vhodné a ako si vyrobiť vlastný krém alebo parfém.

100% esenciálne oleje

Obsahujú viac ako 100 organických a prírodných zložiek. Neboli testované na zvieratách, neobsahujú žiadne umelé látky a sú vegan free.

Kvalitné aroma difúzery

Difúzery rozptyľujú do vzduchu esenciálne oleje, ktoré pôsobia antisepticky a antibakteriálne. V našej ponuke nájdete len kvalitné aroma difúzery z dieľne certifikovanej francúzskej spoločnosti Zen'Arôme.

95% tovaru skladom

Takmer všetok tovar v našej ponuke máme skladom. Voňavý balíček vám tak vieme doručiť v najkratšej možnej dobe.