Esenciálne oleje sú najsilnejšou súčasťou rastliny, nazývame ich Miazgou alebo Krvou rastliny. Sú destilované s kvetov, stromov, koreňov, ovocia, šupiek, živice a celých bylín. Oleje obsahujú viac ako 100 organických a prírodných zložiek. Sú získavané parnou destiláciou, alebo lisované zastudena. Svojou silou a chemickým zložením krásne podporujú naše zdravie fyzické i duševné. Osviežujú a očisťujú vzduch od rôznych baktérií, húb a plesní a dokonale harmonizujú priestor. 

V ponuke máme esenciálne oleje Young LivingPrimavera a Zen-Arome

Esenciálne oleje neboli testované na zvieratách, neobsahujú žiadne umelé látky, a sú vegan free.

Upozornenie: nepoužívajte esenciálne oleje vnútorne. Ak by sa Vám dostal esenciálny olej do očí umyte si ich rastlinným olejom, nie vodou. Na telo používajte len riedené iným rastlinným olejom. Neriedené esenciálne oleje môžu spôsobiť začervenanie, prípadne iné kožné reakcie. Ak by sa tak stalo, opať rozotrite pálivý esenciálny olej iným rastlinným olejom. Citrusové esenciálne oleje sú fotosenzitívne, čiže nepoužívať na slnku ani tesne pred tým ako idete na slnko. Môžu spôsobiť začervenanie kože. Dôvod týchto reakcií je, že esenciálne oleje sú silné výžky rastlín a sú koncentrované.

Odborné aroma poradenstvo

Poradíme ako pracovať na svojom zdraví a imunite, aké esenciálne oleje sú pre vás vhodné a ako si vyrobiť vlastný krém alebo parfém.

100% esenciálne oleje

Obsahujú viac ako 100 organických a prírodných zložiek. Neboli testované na zvieratách, neobsahujú žiadne umelé látky a sú vegan free.

Kvalitné aroma difúzery

Difúzery rozptyľujú do vzduchu esenciálne oleje, ktoré pôsobia antisepticky a antibakteriálne. V našej ponuke nájdete len kvalitné aroma difúzery z dieľne certifikovanej francúzskej spoločnosti Zen'Arôme.

95% tovaru skladom

Takmer všetok tovar v našej ponuke máme skladom. Voňavý balíček vám tak vieme doručiť v najkratšej možnej dobe.