Aróma difuzér je elektronické zariadenie, ktoré rozptyluje esenciálne oleje do vzduchu. Difúzovanie prebieha za studena, to znamená, že voda s esenciálnym olejom sa nezohrieva, čím si uchováva svoje kvality.

V ponuke máme difuzéry ultrazvukové a nebulizačné, tzv. nebulizéry. Ultrazvukové difuzéry vyparujú vodu spolu s pridaným esenciálnym olejom, teda zároveň aj zvlhčujú prostredie. Nebulizačné difuzéry, za pomoci silného tlaku vzduchu, rozptylujú esenciálny olej priamo do vzduchu. Do nebulizérov sa nepridáva voda. Takto difúzovaný esenciálny olej sa dostane do priestoru v celej jeho parade. Vôňa je intenzívnejsia ako pri ultrazvukovom difuzéry. Nebulizér je vhodný do väčších miestnosti, avšak je hlučnejší ako jeho ultrazvukový kolega :)

Aróma difuzéry z mojej ponuky sú kvalitne spracované. Pochádzajú z dieľne certifikovanej francúzskej spoločnosti Zen'Arôme.

Esenciálne oleje nepoškodzujú plastové časti ponúkaných aróma difuzérov. 

Sklenené aróma difuzéry, sú pre esenciálne oleje najlepšie. 

DIFÚZOVANIE PRIESTOROV

Difúzovaním priestorov esenciálnymi olejmi čistíme vzduch od baktérií a vírov, rôznych pachov. Tiež navodzujeme príjemné nálady, harmonizujeme svoju psychickú a fyzickú úroveň.

Difúzery rozptyľujú do vzduchu pridané esenciálne oleje. Molekuly rozptyleného esenciálneho oleja pôsobia antisepticky a antibakteriálne. Okrem toho je vedecky dokázané, že pomáhajú čistiť vzduch od húb a pliesní a tiež pomáhajú redukovať chemikálie a kovy zo vzduchu. Rozptylené esenciálne oleje pôsobia aj niekoľko hodín. Ich vôňa pôsobí na našu psychiku, harmonizuje. Prevoňajme a vyčistime si takto svoj domov, pracovné miesto, kvalitnými difúzermi a esenciálnymi olejmi.

-30% Rýchle info
VIENNEVIENNE

VIENNE

Nie je na sklade
42 € 60 €

Odborné aroma poradenstvo

Poradíme ako pracovať na svojom zdraví a imunite, aké esenciálne oleje sú pre vás vhodné a ako si vyrobiť vlastný krém alebo parfém.

100% esenciálne oleje

Obsahujú viac ako 100 organických a prírodných zložiek. Neboli testované na zvieratách, neobsahujú žiadne umelé látky a sú vegan free.

Kvalitné aroma difúzery

Difúzery rozptyľujú do vzduchu esenciálne oleje, ktoré pôsobia antisepticky a antibakteriálne. V našej ponuke nájdete len kvalitné aroma difúzery z dieľne certifikovanej francúzskej spoločnosti Zen'Arôme.

95% tovaru skladom

Takmer všetok tovar v našej ponuke máme skladom. Voňavý balíček vám tak vieme doručiť v najkratšej možnej dobe.