Milí priatelia, ešte teraz sa síce tešíme z teplučkého babieho leta, ale postupne sa pripravme na nával chladu. Krásne slnečné dníčky rýchlo pominú a pride zima. Ako to zvládnuť imunitne? Ako si udržať zdravie, prípadne ako ho podporiť, aby sme zvládli kýchanie, smrkanie? Tak tu su moje rýchle rady:

  1. Pestrá strava, začnime raňajky stravou, ktorá nám zohreje telo (napr. kaše, polievky...)tie
  2. Dostatočný spánok
  3. Pohyb na čerstvom vzduchu za každého počasia 
  4. Cvičme, cvičme a cvičme (komu čo sedí, ja napr. preferujem jogu a strečing)
  5. Podporme telo výživovými doplnkami, napr. zelenými, esenciálnymi olejmi, probiotikami a prebiotikami. 
  6. Majme dobrú náladu a znižujme stres. Ako to ale dosiahnuť? Nie je to jednoduché... Môžu nám v tom však pomôcť esenciálne oleje. Kúpte si a používajte kvalitné oleje. Nie všetko, čo je označené, že ide o 100% prírodný olej, to aj tak naozaj je, a už vôbec, keď esenciálny olej stojí pár 2 eur. Predstavte si, že na výrobu 1l esenciálneho oleja sa spotrebuje cca 2 tony levandule. Tak už logicky, nie je možné, aby 15ml flaštička kvalitného oleja stála 2 EUR. Dnešný trh nám ponúka všeličo. Je treba zamerať svoju pozornosť, čo kupujeme, akej kvality, pretože ide o nás, o naše zdravie. Ja som vsadila na kvalitné značky a to sú Young Living a Primavera (tieto firmy maju svoju historiu, testy olejov sa daju zistit, vieme čo kupujeme a odkial rastlina pochadza a súhlasím s viziou tychto firiem). 

Takže späť k podpore dobrej nálady a zdravia. Jednoznačne z jednozložkových olejov odporúčam Pomaranč (Orange) , Citrón a všetky citrusy, pretože citrusy sú zdrojom slnka a dobrej nálady. Tiež zmes Thieves od Young Living - je to zmes, ktorá je antibakteriálna, antivirotická, niží patogény vo vzduchy. Olejčeky odporúčame difúzovať, prípadne potierať na telo. (Ak chceme oleje na telo, je potrebne ich rozriediť akýmkoľvek nosným olejom 1:10. Pozor, citrusové oleje sú fotosenzitívne, neodporúča sa isť na slnko po ich natretí na kožu). Ďalšie olejíky sú Pepermint, Eukalypty, Rozmarin...oleje na podporu lepšieho dýchania. Kvetové esenciálne oleje pohladzujú naše srciečka, podporujú dobru náladu a dávajú hormony do kľudu, napr. Levanduľa, Geránium, Jazmín, Ruža, Ylang-ylang  a iné.  Stromy nás zase stabilizujú. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o sile, účinkoch a spôsobe využitia esenciálnych olejov na mieru šité otázky, volajte 0907 407 519 alebo píšte na tinkaliving@gmail.com Rada poradím :)

Nech sa Vám darí uržať sa vo svojej forme.

Vaša Tinka

PS: takže natierať sa a natierať sa a natierať esenciálnymi olejmi terapeutickej kvality, tiež difúzovať a difúzovať, čistiť vzduch, ktorý dýchame.

Odborné aroma poradenstvo

Poradíme ako pracovať na svojom zdraví a imunite, aké esenciálne oleje sú pre vás vhodné a ako si vyrobiť vlastný krém alebo parfém.

100% esenciálne oleje

Obsahujú viac ako 100 organických a prírodných zložiek. Neboli testované na zvieratách, neobsahujú žiadne umelé látky a sú vegan free.

Kvalitné aroma difúzery

Difúzery rozptyľujú do vzduchu esenciálne oleje, ktoré pôsobia antisepticky a antibakteriálne. V našej ponuke nájdete len kvalitné aroma difúzery z dieľne certifikovanej francúzskej spoločnosti Zen'Arôme.

95% tovaru skladom

Takmer všetok tovar v našej ponuke máme skladom. Voňavý balíček vám tak vieme doručiť v najkratšej možnej dobe.